Przyznać się do Jezusa


Nigdy nie kryłam się z tym, że Jezus jest dla mnie w życiu najważniejszy. Nigdy nie bałam się przyznać do tego, że to właśnie Jezusa kocham najbardziej. Nie warto się wstydzić, bo On nie jest powodem do wstydu. On jest Światłem, które świeci dla nas wszystkich. Co wieczór w naszych domach bądź mieszkaniach palą się światła - nikt się tego nie wstydzi, a oznajmienie "zapalę światło, bo jest ciemno" nie jest niczym wstydliwym. Dlaczego więc, gdy zapalamy Jezusa w naszych sercach, nie oznajmiamy tego w taki sam - lekki sposób, jak przy zapalaniu światła w pokoju? Czemu oświecenie pokoju, gdy zapadnie zmrok jest czymś naturalnym, a powiedzenie "przyznaję, że Jezus jest światłem mojego życia" wydaje się niezręczne?
Ja się nie wstydzę i tak samo, jak zapalam światło w pokoju, tak samo pozwalam Jezusowi rozświetlić moje serce. Z taką samą lekkością przyznaję, że trzeba oświetlić dom, jak wyznaję, że Chrystus jest wspomnianym wcześniej "światłem mojego życia".

Przyznaję się do Jezusa i z tym komunikatem wychodzę do Internetu.
Przyznaję się do Jezusa i w tym miejscu dalej będę się do Niego przyznawać.


"Boskie Plotki" to blog, który jest miejscem przeznaczonym do dzielenia się z Wami miłością, którą dał nam Pan oraz tą, którą my do Niego czujemy. Właśnie tutaj zarówno ja, jak i wy, będę odważnie przyznawać się do Chrystusa żyjącego w moim sercu oraz trochę o nim " jawnie poplotkuję". 

 

Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w Niebie

 


Komentarze

  1. Amen no! Jesus jest moim Panem i Krolem mojego życia. Kocham Go ❤️

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam! Z całego serca podziwiam dobre postępowanie oraz kłaniam się z szacunkiem dla tak głębokiej wiary. Serdecznie proszę o słowa wsparcia w mojej wędrówce ku wierze dla zagubionej owcy, która pragnie zbliżyć się do Boga i zostawiam swój adres na bloga, na którego zapraszam. Bardzo potrzebuję pomocy i mam nadzieję na dobre słowo. https://bitterpath.wordpress.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz